ottomania_przygotowania_1038x576

„Ottomania” od kulis

Przygotowania do wystawy „Ottomania. Osmański Orient w Sztuce renesansu”  w obiektywach Jacka i Mirka z Pracowni Fotograficznej MNK.

Pin It

2 thoughts on “„Ottomania” od kulis

  1. Piękna ekspozycja, ładnie przedstawiona. Komentarze i informacje pozwalają zrozumieć szerzej sytuację historyczną w tamtych latach. Po wystawie odwiedziłam sklepik w muzeum i kupiłam piękny album, który zamierzam dać w prezencie. Szkoda tylko, że takie muzeum nie zapewnia ładnych, sygnowanych opakowań lub torebek, aby prezent wyglądał poważnie. W muzeach na świecie wydaje się to takie naturalne, jakby stanowiło też najprostszą formę reklamy. Dlaczego krakowskie muzeum tego nie robi? Trudno wyjaśnić, a ja musiałam się głowić w co zapakować kilkukilowy, piękny album, którego absolutnie nie wypadało podarować w ogólnie dostępnych opakowaniach. Szkoda, bo świetnie to widzę w papierowej torbie z logo muzeum, tak po prostu…

    1. Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że podobała się Pani wystawa i jest nam przykro powodu niedogodności z zapakowaniem katalogu.
      W księgarni dostępne są ekologiczne torby papierowe w różnych rozmiarach, jednak istotnie brakuje toreb ozdobnych, prezentowych, czy toreb z logo Muzeum, dlatego klienci decydują się na skorzystanie z bogatej oferty sklepów papierniczych. W przyszłości jednak rozważymy możliwość wprowadzenia takich toreb.
      Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *